راهنمای خرید کفش اسپرت زنانه

راهنمای خرید کفش اسپرت زنانه

کفش اسپرت دخترانه

کاربرد کفش اسپرت زنانه در چه محیط هایی است ؟

کفش اسپرت زنانه، پوششی مناسب و کاربردی برای فعالیت روزانه، محیط های اداری و پیاده روی است. از آنجاییکه حفظ سلامت پاهایمان، نقش اساسی در حفظ وضعیت سلامت عمومی بدن دارد، انتخاب یک کفش اسپرت زنانه که با قالبی استاندارد، طراحی شده باشد از جمله مواردی است که همواره باید به نکات مهمی پیش از خرید آن توجه کرد. اولین  و مهم ترین نکته ای که پیش از خرید کفش مناسب باید به آن توجه کنیم شناختن فرم پنجه، قوس پا و انگشتان است و از طرفی، انتخاب کفش اسپرت دخترانه یا زنانه با قالب استاندارد برای خانم ها معمولا برای استفاد در محیط های کاری، ایستادن های طولانی و پیاده روی است به همین دلیل اگر در انتخاب کفش اسپرت دقت لازم را به خرج ندهیم، در نهایت ممکن است سلامت پاهای خود را به تاخیر بیندازیم. بنابراین با اولویت بندی مجموعه ای از نکات مهم و ضروری برای خرید کفش اسپرت زنانه، می توان به یک راهنمای خرید سودمند برسیم.بنابراین پس از شناخت فرم کلی پا و در نظر گرفتن اولویت هایمان برای پوشیدن کفش در محیط های مورد نظرمان، می توان به راحتی لباس را با استایل های مختلف به همراه کفش اسپرت هماهنگ کرد.

یک کفش اسپرت زنانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم برای خرید کفش اسپرت زنانه، می بایست سخت گیری بیشتری نسبت به انتخاب سایر کفش ها داشته باشیم. بنابراین اگر شما هم قصد دارید اطلاعات مناسبی درباره خرید یک کفش اسپرت زنانه متناسب با فرم پاهایتان، بدست بیاورید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله با چرم بونتی همراه باشید.

اطلاع از موضوع استفاده شما از کفش اسپرت در مدت زمان و محیط هایی که قصد استفاده از آن را دارید، اولین سوالی ست که می بایست به آن پاسخ دهید.

در قدم بعدی :

  • چه مدت زمانی قرار است کفش در پای شما باشد ؟
  • آیا قرار است از کفش اسپرت برای پیاده روی استفاده کنید یا در محیط کاری ؟
  • آیا قرار است کفش شما به عنوان یک آیتم مکمل برای استایل مورد نظر شما باشد؟
  • آیا مشکلی درمورد فرم و قالب کلی پای شما وجود دارد ؟

اولین موضوعی که به هنگام خرید کفش اسپرت باید نظر گرفته بشود، راحتی و سبکی آن خواهد بود. از آنجاییکه در اغلب موارد قرار است، کفش را برای ساعات طولانی بپوشیم، پس قطعا به راحتی، سبکی و انعطاف پذیری قالب کفش توجه خواهیم کرد.

علاوه برآن، یک کفش از قسمت های مختلفی چون پنجه ی کفش، ومپ، رویه ی کفش یا کوارتر، کفی داخلی و خارجی است و هر چقدر که طراحان کفش، راحتی و انعطاف پذیری را برای بخش های نامبرده شده در نظر بگیرند،  کفش تولیده شده احساس راحتی بیشتری را به پای شما منتقل خواهد کرد. جالب است بدانید، بیش از 90% مردم کفش استانداری برای قالب پای خود انتخاب نمی کنند. بنابراین ، گزینش نادرست کفش علاوه بر اتلاف هزینه ای که برای خرید آن صرف کردید، سبب به خطر انداختن سلامت پای شما می شود.

  • اندازه گیری سایز پا، حتی  در دوران بزرگسالی نیز اهمیت دارد. ممکن است بسیاری از افراد تصور کنند که سایز کفش با گذشت سن در بزرگسالی تغییر نخواهد کرد اما توصیه می شود که برای خرید کفش مناسب، پاهایتان را سالی دوبار اندازه بگیرید.
  • خرید کفش در پایان روز

نکته مهم دیگری که در خصوص خرید کفش اسپرت زنانه باید نظر بگیرید، زمانی است که برای آن می خواهید اختصاص دهید. اغلب توصیه می شود که در پایان روز و یا پس از فعالیت ورزشی باشد. از آنجاییکه پس از پیاده روی و انجام فعالیت، ممکن است پای شما کمی دچار ورم شود پس بهترین زمان مناسب برای اندازه گیری پا و خرید کفش اسپرت مناسب، در پایان روز خواهد بود.

  • ارزان تر بودن یا گران تر بودن؟

از آنجاییکه توجه و اهمیت به حفظ سلامت پا برای ما اولویت زیادی دارد، بنابراین خرید کفش اسپرت استاندارد نیز در مقایسه با سایر مدل های کفش ممکن است نیاز به پرداخت هزینه بیشتری داشته باشد.

بهترین کفش زنانه برای استایل زنانه شیک، چه کفشی است؟

کفش اسپرت دخترانه و زنانه همیشه در لیست انتخاب های محبوب شما خواهد بود. بنابراین کفش اسپرت دخترانه و زنانه را می توان به راحتی با شلوار مانتو بلند به همراه جین، اسلش، شلوار ورزشی ست کرد. به همین دلیل است که انتخاب اغلب دختر خانم ها برای فصل بهار و تابستان مانتو بلند به همراه کفش اسپرت است.

از آنجایی که کفش اسپرت دخترانه، از تنوع بالا، طرح و رنگ های گوناگونی برخوردار هستند به سادگی مانتو بلند، استایلی زیبا و جذاب را برای شما می سازند. همچنین برای آن دسته از افرادی که دانشجو هستند، یکی از استایل های غیررسمی و در عین حال شیک می تواند ترکیب کفش اسپرت با مانتو جلو باز باشد. زیرا پوشیدن کفش اسپرت سبب انتقال حس راحتی به پا می شود بنابراین برای افراد دانشجو که در طول روز فعالیت نسبتا بالایی دارند و دوست دارند به استایل خود نیز اهمیت بدهند، پوشیدن کفش اسپرت به همراه مانتو های بلند یا جلوباز علاوه بر جلوه ی خاص و زیبایی، حس راحتی بیشتری نیز دارد.

علاوه برآن، ست کردن مانتو کتی با کفش اسپرت نیز از دیگر گزینه های پرطرفدار در میان خانم های جوان و خوش سلیقه ای  باشد که طرفدار مد و استایل های جدید و به روز هستند.

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *